Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,8% sub estimat
Repetarea procedurii pentru loturile neatribuite la „Furnizare piese de schimb pentru parcul auto al SAJ Harghita”
- Număr anunț
- SCN1001824
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanță Județean Harghita, Miercurea-Ciuc (CUI 7600215)
- Furnizor / câștigător
- AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99.049,09 RON
- Valoare atribuită
- 86.405 RON 12,8% sub estimat
- Data publicării
- 16.05.2018 12:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1001286
- Termen limită
- 30.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1005301
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini furnizare piese auto repetare (2018) 15.05.2018.docx.p7s
- FisaDate_DF1005301.pdf
- Formulare si modele 2018.doc.p7s
- Model contract 15.05.2018.docx.p7s
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 99.049,09 RON Adjudecat: 86.405 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Piese pentru autosanitare CITROEN | 20.392,93 RON | AD AUTO TOTAL | 86.405 RON |
| 2 | Piese pentru autosanitare FIAT | 60.140,95 RON | — | |
| 3 | Piese pentru autosanitare DACIA | 8.162,04 RON | — | |
| 4 | Piese pentru autosanitare MITSUBISHI | 4.034,61 RON | — | |
| 5 | Piese pentru autosanitare OPEL | 6.318,56 RON | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AD AUTO TOTAL SRL CUI 6844726
Oferta 2
Individuala
Ofertant
HEXA IDP SRL CUI RO 7083658
Valoare atribuită
86.405 RON
din 99.049,09 RON estimat
12,8%
Adjudecat la 87,2% din estimat · economie 12.644,09 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.