Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 49,3% sub estimat
“ACHIZIȚIA DE BUNURI (DOTĂRI) MOBILIER CONFECȚIONAT DIN METAL ȘI LEMN PENTRU OBIECTIVUL DE INVESTIȚIE AFLAT ÎN DERULARE: „Consolidare, modernizare și extindere prin mansardare la sediul I.P.J. Iași – Corp C – C. R. A. P. Iași”” Lotul nr.1 –Achiziție bunuri (dotări): confecționare, achiziție și montaj mobilier metalic cu proprietăți antivandalism; Lotul 2 - Achiziție bunuri (dotări):confecționare, achiziție și montaj mobilier din lemn;
- Număr anunț
- SCN1001759
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN IASI (CUI 4541831)
- Furnizor / câștigător
- MOBTECO PRODUCT SRL (CUI 16109994)
- Cod CPV
- 39143110-0 · Paturi, piese pentru paturi si tapiserii pentru mobilier speciale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 226.873,95 RON
- Valoare atribuită
- 114.946,79 RON 49,3% sub estimat
- Data publicării
- 16.05.2018 11:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1000334
- Termen limită
- 04.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1005062
Documente
Documentația de atribuire
- 4_Formulare dotari achizitie si montaj mobilier 2018-semnat.docx.p7s
- 5_Clauze contractuale obligatorii dotari achizitie si montaj mobilier 2018-semnat.doc.p7s
- CAIET DE SARCINI PROCEDURA NR.1 achizitie si montaj mobilier-semnat.rar.p7s
- FisaDate_DF1005062.pdf
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 226.873,95 RON Adjudecat: 114.946,79 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul nr.1 –Achiziție bunuri (dotări): confecționare, achiziție… | 111.689,08 RON | Anulat | — |
| 2 | Lotul 2 - Achiziție bunuri (dotări):confecționare, achiziție și… | 115.184,87 RON | MOBTECO PRODUCT S.R.L. | 114.946,79 RON ↓0,2% |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MOBTECO PRODUCT SRL CUI RO 16109994
Valoare atribuită
114.946,79 RON
din 226.873,95 RON estimat
49,3%
Adjudecat la 50,7% din estimat · economie 111.927,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.