Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de deszapezire, imprastiere material antiderapant si stat la dispozitie cu utilaje in caz

Număr anunț
DA31667803
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI RIFOV (CUI 2845559)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.621.857 RON
Data publicării
19.10.2022 00:00
Data finalizării
21.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.621.857 RON