Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,4% sub estimat
Lucrari de reparatii pentru ridicare restrictii de viteza – Inlocuit aparate de cale uzate pe raza Sectiei L3 Buzau, Statia Buzau TDJ 54/58
- Număr anunț
- CN1000772
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- ANTREPRIZA DE CONSTRUCŢII CĂI FERATE S.A. (CUI 15607567)
- Cod CPV
- 45234116-2 · Lucrari de constructii de linii de cale ferata (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 489.405 RON
- Valoare atribuită
- 423.890,89 RON 13,4% sub estimat
- Data publicării
- 29.05.2018 09:12
- Anunț de atribuire
- CAN1003327
- Termen limită
- 02.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1006899
Documente
Documentația de atribuire
- CS RRV Inlocuit AC st Buzau TDJ 54-58.pdf.p7s
- Devize RRV Inlocuit traverse st Buzau TDJ 54-58 fara valori.pdf.p7s
- FisaDate_DF1006899.pdf
- Formulare lucrari RRV inlocuit AC St Buzau TDJ 54-58.doc.p7s
- Model Contract de lucrari.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMFER CONSTRUCT CUI RO 15607567
Valoare atribuită
423.890,89 RON
din 489.405 RON estimat
13,4%
Adjudecat la 86,6% din estimat · economie 65.514,11 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.