Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 62,1% sub estimat

“Servicii de proiectare (faza proiect tehnic, detalii de executie si documentatii necesare pentru obtinerea acordurilor, avizelor si autorizatiilor) si asistenta tehnica din partea proiectantului pentru obiectivul de investitii «Modernizare drumuri de interes local in comuna Aroneanu, judetul Iasi»”

Număr anunț
SCN1001794
Autoritate contractantă
COMUNA ARONEANU (CUI 4540038)
Furnizor / câștigător
SIGM - HOME PROJECTS SRL (CUI 28510026)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144.990 RON
Valoare atribuită
55.000 RON 62,1% sub estimat
Data publicării
16.05.2018 10:59
Anunț de atribuire
SCNA1006318
Termen limită
30.05.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1005112

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
SIGM-HOME PROJECT SRL CUI RO 28510026
Oferta 2 Individuala
Ofertant
SIMPA CONSULT SRL CUI RO 17561261
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
TRUST AVB SRL CUI 35749825
Asociați 1
ICAR S.R.L. CUI RO1976220
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

55.000 RON

din 144.990 RON estimat 62,1%

Adjudecat la 37,9% din estimat · economie 89.990 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.