Ofertă acceptată Cumpărare directă

Expertiza Tehnica conf. P100-3/2019 si Audit Energetic pentru Cladiri Publice SCD<1200 mp

Număr anunț
DA31668495
Autoritate contractantă
Comuna Pui (CUI 4374059)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
27.331.626 RON
Data publicării
19.10.2022 00:00
Data finalizării
21.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.331.626 RON