Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carucior transport lenjerie/ rufe TM-F 6001

Număr anunț
DA31695932
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MOLDOVA NOUA (CUI 3228195)
Cod CPV
34911100-7 · Carucioare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.741.890 RON
Data publicării
21.10.2022 00:00
Data finalizării
24.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.741.890 RON