Ofertă acceptată Cumpărare directă

No-spa 40mg/2ml x 25 fiole (DROTAVERINUM);Diurex 50mg x 20 cps;TRAMAG 50 mg

Număr anunț
DA31694645
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
Cod CPV
33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
22.082.443 RON
Data publicării
21.10.2022 00:00
Data finalizării
24.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.082.443 RON