Ofertă acceptată Cumpărare directă

ESET Internet Security 2022 NUMAR DE REFERINTA: 32

Număr anunț
DA31695267
Autoritate contractantă
COMUNA VOINEASA (CUI 2541690)
Cod CPV
48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.136.479 RON
Data publicării
21.10.2022 00:00
Data finalizării
24.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.136.479 RON