Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
PACHET REACTIVI COAGULOMETRU HELENA AC4
- Număr anunț
- CN1000718
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
- Furnizor / câștigător
- PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134.495 RON
- Valoare atribuită
- 133.833 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 24.05.2018 10:50
- Anunț de atribuire
- CAN1002432
- Termen limită
- 02.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1006996
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1006996.pdf
- FORMULARE doc.doc.p7s
- Proiect contract furnizare reactivi 2018.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. CUI RO 9000578
Valoare atribuită
133.833 RON
din 134.495 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 662 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.