Ofertă acceptată Cumpărare directă

Licenta electronica Microsoft 365 Family, 1 an, Pana la 6 persoane, Windows/Mac, Toate limbile, ESD

Număr anunț
DA31691799
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN PENTRU CULTURA BISTRITA-NASAUD (CUI 4347763)
Cod CPV
48490000-9 · Pachete software de achizitii publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.864.518 RON
Data publicării
21.10.2022 00:00
Data finalizării
24.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.864.518 RON