Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alimentare cu apa din put forat inclusiv forajul putului

Număr anunț
DA31691454
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 ORASENI DEAL (CUI 23578071)
Cod CPV
45255500-4 · Lucrari de foraj si de explorare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.059.683 RON
Data publicării
21.10.2022 00:00
Data finalizării
24.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.059.683 RON