Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare autoturism prin Programul e stimulare a înnoirii parcului auto național 2022

Număr anunț
DA31696184
Autoritate contractantă
Ministerul Muncii si Solidarității Sociale (CUI 4266669)
Cod CPV
34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.394.083 RON
Data publicării
21.10.2022 00:00
Data finalizării
24.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.394.083 RON