Atribuită Cumpărare directă

Kit DSLR Incepatori Canon EOS 2000D 24.1MP cu Obiectiv EF-S 18-55mm IS II cu Stabilizare

Număr anunț
DA35685791
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.184,87 RON
Data publicării
10.05.2024 13:50
Data finalizării
13.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.184,87 RON