Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intocmire documentatii comisie mixta CNCF CFR SA pentru lucrari de subtraversare cf

Număr anunț
DA31700733
Autoritate contractantă
COMUNA SINANDREI (PRIMARIA COMUNEI SINANDREI, JUD. TIMIS) (CUI 5390656)
Cod CPV
71335000-5 · Studii tehnice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.008.680 RON
Data publicării
24.10.2022 00:00
Data finalizării
25.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.008.680 RON