Ofertă acceptată Cumpărare directă

AutoCut Stihl / 25-2

Număr anunț
DA31708231
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 02213 (CUI 4331236)
Cod CPV
42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.514.396 RON
Data publicării
24.10.2022 00:00
Data finalizării
25.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.514.396 RON