Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set masca si lavoar Badenmob Seria 001, 50 x 42 x 81 cm, alb

Număr anunț
DA31708242
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 55 (CUI 32580119)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.646.147 RON
Data publicării
24.10.2022 00:00
Data finalizării
25.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.646.147 RON