Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii realizare aplicație turistica pt telefoane de tip smartphone sau device-uri de tip tableta

Număr anunț
DA31705619
Autoritate contractantă
JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
Cod CPV
72212481-4 · Servicii de dezvoltare de software pentru vanzari sau marketing (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.611.012 RON
Data publicării
24.10.2022 00:00
Data finalizării
25.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.611.012 RON