Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bilet de avion Bucuresti - Chisinau 20-23.11.2022

Număr anunț
DA31715731
Autoritate contractantă
AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
Cod CPV
34980000-0 · Bilete de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.523.347 RON
Data publicării
25.10.2022 00:00
Data finalizării
25.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.523.347 RON