Ofertă acceptată Cumpărare directă

BICLOSOL TABLETE CLORAMINA 1KG =1X 63,02521

Număr anunț
DA31717500
Autoritate contractantă
COMUNA ALBESTI (CUI 4359431)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
829.581 RON
Data publicării
25.10.2022 00:00
Data finalizării
26.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

829.581 RON