Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de amenajare incinta dispensar in Comuna Fundeni Judetul Calarasi

Număr anunț
DA31710424
Autoritate contractantă
Comuna Fundeni (CUI 3796942)
Cod CPV
45111291-4 · Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15 RON
Valoare atribuită
35.363.726 RON
Data publicării
25.10.2022 00:00
Data finalizării
26.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.363.726 RON

din 15 RON estimat