Ofertă acceptată Cumpărare directă

EVALUARE IMOBILIARA ,ELEMENTE COMPONENTE DIN DOMENIUL PUBLIC SI PRIVAT AL U.A.T.,MOBILIAR SI IMOBILI

Număr anunț
DA31715867
Autoritate contractantă
Municipiul Carei (CUI 4481160)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.074.894 RON
Data publicării
25.10.2022 00:00
Data finalizării
26.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.074.894 RON