Ofertă acceptată Cumpărare directă

Noki dosar dosare plastic cu sina A4 si microperforatii diverse culori

Număr anunț
DA31718351
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL TELEORMAN (CUI 4253685)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.947.443 RON
Data publicării
25.10.2022 00:00
Data finalizării
26.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.947.443 RON