Ofertă acceptată Cumpărare directă

marker

Număr anunț
DA31717066
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU, BARLAD (CUI 4446546)
Cod CPV
30192123-9 · Carioca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.370.727 RON
Data publicării
25.10.2022 00:00
Data finalizării
26.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.370.727 RON