Ofertă acceptată Cumpărare directă

Branza topita tip Hochland felii (8felii*17.5g=140g/pachet)si triunghiuri (8felii*17.5g=140g/cutie..

Număr anunț
DA31714928
Autoritate contractantă
Colegiul National Mihai Eminescu Botosani (CUI 3585570)
Cod CPV
15545000-0 · Branza tartinabila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.928.619 RON
Data publicării
25.10.2022 00:00
Data finalizării
26.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.928.619 RON