Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reabilitare, extindere ,modernizare sist.de alimentare cu apă, stații de tratare în or. Slănic Mold.

Număr anunț
DA31717499
Autoritate contractantă
ORASUL SLANIC MOLDOVA (CUI 4278442)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.463.086 RON
Data publicării
25.10.2022 00:00
Data finalizării
26.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.463.086 RON