Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 30,2% sub estimat
Lot 1 - Cilindru compactor pentru asfalt , Lot 2 - Remorcă transport cilindru compactor, Lot 3 - Elevator cu 2 coloane
- Număr anunț
- SCN1001985
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
- Cod CPV
- 43315000-4 · Compactoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 197.300 RON
- Valoare atribuită
- 137.700 RON 30,2% sub estimat
- Data publicării
- 17.05.2018 14:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1001740
- Termen limită
- 05.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1005641
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini lot 2-semnat.pdf.p7s
- caiet de sarcini lot 3-semnat.pdf.p7s
- caiet sarcini lot 1-semnat.pdf.p7s
- contract furnizare-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1005641.pdf
- formulare-semnat.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 137.700 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot 1 - Cilindru compactor pentru asfalt -1 buc. | — | CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE | 115.700 RON |
| 2 | Lot 2 - Remorcă transport cilindru compactor -1 buc. | — | Endress Group Romania S.R.L. | 22.000 RON |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
Endress Group Romania S.R.L. CUI RO 14762538
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL CUI 26234021
Oferta 3
Individuala
Ofertant
RET UTILAJE SRL CUI 6102921
Valoare atribuită
137.700 RON
din 197.300 RON estimat
30,2%
Adjudecat la 69,8% din estimat · economie 59.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.