Ofertă acceptată Cumpărare directă

Unitate de imagine pentru Lexmark MX 611 DE SP OLT si SP MURES

Număr anunț
DA31710232
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Cod CPV
30145000-7 · Piese si accesorii pentru masini de calcul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.005.870 RON
Data publicării
25.10.2022 00:00
Data finalizării
26.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.005.870 RON