Atribuită Cumpărare directă

Benzina fara plumb

Număr anunț
DA35666932
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE TITULESCU (CUI 14182727)
Furnizor / câștigător
ELDOMIR SRL (CUI 32548363)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
292,22 RON
Data publicării
09.05.2024 13:50
Data finalizării
13.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

292,22 RON