Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de prestari servicii de curatenie si igienizare
- Număr anunț
- CN1000904
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- ACKROBAT PROFESIONAL SRL (CUI 31436248)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.981.741,12 RON
- Valoare atribuită
- 4.064.694,02 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 23:52
- Anunț de atribuire
- CAN1004424
- Termen limită
- 13.07.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 106-241944
- Documentație de atribuire
- DF1007588
Documente
Documentația de atribuire
- 2.Caiet sarcini serv.curatenie-igienizare 2018 final.doc.p7s
- 3.FORMULARE.doc.p7s
- FisaDate_DF1007588.pdf
- MODEL ACORD CADRU.doc.p7s
- MODEL CONTRACT SUBSECVENT.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ACKROBAT PROFESIONAL SRL CUI RO31436248
Oferta 2
Individuala
Ofertant
LIBRO EVENTS SRL CUI 26301716
Valoare atribuită
4.064.694,02 RON
din 3.981.741,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro