Ofertă acceptată Cumpărare directă

INFINITO VOCE II 3472-BK - ACORDEON 72 BASI + HUSA TRANSPORT SI CURELE

Număr anunț
DA31695028
Autoritate contractantă
ORASUL COSTESTI (PRIMARIA COSTESTI) (CUI 4834769)
Cod CPV
37311200-3 · Acordeoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.975.270 RON
Data publicării
21.10.2022 00:00
Data finalizării
27.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.975.270 RON