Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 49,5% sub estimat
Achizitie carne si produse din carne
- Număr anunț
- SCN1001827
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA (CUI 5021730)
- Furnizor / câștigător
- PRODLACTA SRL (CUI 16837815)
- Cod CPV
- 15110000-2 · Carne (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 462.400 RON
- Valoare atribuită
- 233.559 RON 49,5% sub estimat
- Data publicării
- 17.05.2018 11:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1000604
- Termen limită
- 30.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1004896
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1004896.pdf
- formulare model.doc.p7s
- model contract furnizare carne.docx.p7s
DUAE
Loturi (5)
Adjudecat: 233.559 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CARNE DE PUI | — | PRODLACTA SRL | 56.234 RON |
| 2 | CARNE DE PORC | — | PRODLACTA SRL | 67.160 RON |
| 3 | PREPARATE DIN CARNE | — | PRODLACTA SRL | 89.168 RON |
| 4 | CONSERVE DE CARNE | — | PRODLACTA SRL | 7.650 RON |
| 5 | PESTE | — | PRODLACTA SRL | 13.347 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PRODLACTA SRL CUI RO 16837815
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ANDROMI COM SRL CUI RO 5198520
Valoare atribuită
233.559 RON
din 462.400 RON estimat
49,5%
Adjudecat la 50,5% din estimat · economie 228.841 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.