Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de concasare deseuri din constructii cu concasor mobil Rubble Master RM Go 7.0

Număr anunț
DA31719981
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Cod CPV
42990000-2 · Diverse utilaje cu utilizare speciala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.505.985 RON
Data publicării
26.10.2022 00:00
Data finalizării
27.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.505.985 RON