Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie si montare sistem de supraveghere video IP stradal in Comuna Poboru, Judetul Olt

Număr anunț
DA31721168
Autoritate contractantă
COMUNA POBORU (CUI 5139698)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.580.606 RON
Data publicării
26.10.2022 00:00
Data finalizării
27.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.580.606 RON