Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat
REABILITARE STR. PANTEI
- Număr anunț
- SCN1064672
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC (CUI 4245747)
- Furnizor / câștigător
- ANDESIT-IMPEX SRL (CUI 15401698)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 572.469 RON
- Valoare atribuită
- 557.851,73 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 06.03.2020 13:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1036181
- Termen limită
- 24.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1078944
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANDESIT-IMPEX SRL CUI RO 15401698
Valoare atribuită
557.851,73 RON
din 572.469 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 14.617,27 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.