Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 64,9% sub estimat
Acord cadru paturi de spital
- Număr anunț
- CN1000866
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- TOTALMED SRL (CUI 24577279)
- Cod CPV
- 33192120-9 · Paturi de spital (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.747.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.015.000 RON 64,9% sub estimat
- Data publicării
- 05.06.2018 23:31
- Anunț de atribuire
- CAN1015920
- Termen limită
- 09.07.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 106-241322
- Documentație de atribuire
- DF1007338
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini paturi.pdf.p7s
- Caiet de sarcini paturi terapie.pdf.p7s
- CONTRACT FURNIZARE.doc.p7s
- FisaDate_DF1007338.pdf
- Modele de formulare.docx.p7s
- Proiect acord cadru.docx.p7s
DUAE
Loturi (6)
Adjudecat: 2.015.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pat de spital cu laterale de protectie, saltea cu husa impermea… | — | S.C. NEOMED S..R.L. | 755.200 RON |
| 2 | Pat electric cu ajustare electrica spate, picioare, inaltime si… | — | TOTALMED 2 contracte | 1.259.800 RON |
| TOTALMED · contract 30453 · 20.11.2018 | — | |||
| TOTALMED · contract 17221 · 20.06.2019 | 1.259.800 RON | |||
| 3 | Pat psihiatrie cu noptiera | — | — | |
| 4 | Pat ATI cu inclinare laterala, noptiera inclusa si saltea activa | — | TEHNOPLUS MEDICAL | — |
| 5 | Pat de consultatie si scaun rotativ cu spatar | — | S.C. NEOMED S..R.L. | — |
| 6 | Taburet medical rotativ fara spatar | — | — | |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TEHNOPLUS MEDICAL SRL CUI RO 4261939
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
TOTALMED SRL CUI RO 24577279
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
NEOMED S.R.L. CUI RO 8728108
Valoare atribuită
2.015.000 RON
din 5.747.500 RON estimat
64,9%
Adjudecat la 35,1% din estimat · economie 3.732.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.