Atribuită
Anunț de participare
Echipamente de calcul de resortul IT&C
- Număr anunț
- CN1000864
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE (CUI 4453144)
- Furnizor / câștigător
- PRAGMA COMPUTERS SRL (CUI 3164881)
- Cod CPV
- 30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.909.243,70 RON
- Data publicării
- 06.06.2018 00:06
- Anunț de atribuire
- CAN1007694
- Termen limită
- 10.07.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 106-241303
- Documentație de atribuire
- DF1007088
Documente
Documentația de atribuire
- 04. FORMULARE-semnat.doc.p7s
- caiet sarcini 1-semnat.pdf.p7s
- caiet sarcini 2-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1007088.pdf
- model acord-cadru-semnat.pdf.p7s
- model contract subsecvent-semnat.pdf.p7s
- st imprimanta laser monocrom A4-semnat.pdf.p7s
- st NAS tip C-semnat.pdf.p7s
- st server tip D-semnat.pdf.p7s
- st server tip E-semnat.pdf.p7s
- st statie lucru fixa cu monitor-semnat.pdf.p7s
- st statie lucru portabila-semnat.pdf.p7s
- st statie lucru-semnat.pdf.p7s
DUAE
Loturi (7)
Estimat: 19.909.243,70 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | staţii de lucru fixe cu monitor | 12.605.042,02 RON | DANTE INTERNATIONAL S.A. | — |
| 2 | statii de lucru portabile | 3.223.529,41 RON | PRAGMA COMPUTERS S.R.L. | — |
| 3 | server tip D | 1.109.243,70 RON | — | |
| 4 | server tip E | 141.176,47 RON | STREAM NETWORKS S.R.L. | — |
| 5 | NAS tip C | 1.092.436,97 RON | Dataware Consulting S.R.L. | — |
| 6 | imprimanta LASER monocrom | 57.142,86 RON | Mida Soft Business | — |
| 7 | statii de lucru | 1.680.672,27 RON | Producton S.R.L. | — |
Participanți · 17 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.