Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 50,1% sub estimat

Intabulare în Cărţile Funciare Locale a terenurilor în suprafaţă totală de circa 553,00 ha în proprietatea Statului Român şi administrarea Ministerului Transporturilor, concesionate către CN CF „CFR” – S.A pe următoarele linii cf: linia cf 400: Ep. Bihor – Halmeu; linia cf 406: Valea lui Mihai – Dealul Bran (frontieră); linia cf 404: Săcuieni Bihor – Sărmășag (intervalul Sărmășag – Șimleul Silvaniei); linia cf 407: Carei – Berveni (frontieră)

Număr anunț
CN1000867
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
CORNEL & CORNEL TOPOEXIM SRL (CUI 6174812)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
829.500 RON
Valoare atribuită
414.000 RON 50,1% sub estimat
Data publicării
04.06.2018 12:12
Anunț de atribuire
CAN1004332
Termen limită
05.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1004577

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
PRIMUL MERIDIAN SRL CUI RO 6015922

Valoare atribuită

414.000 RON

din 829.500 RON estimat 50,1%

Adjudecat la 49,9% din estimat · economie 415.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.