Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,4% sub estimat
Lucrări de reparații curente la pavilionul M4 din cazarma 1369 Constanța
- Număr anunț
- SCN1064657
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- DACOR-PLAST SRL (CUI 15937760)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.375.702,54 RON
- Valoare atribuită
- 1.012.611,26 RON 26,4% sub estimat
- Data publicării
- 06.03.2020 13:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1036250
- Termen limită
- 23.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1078929
Documente
Documentația de atribuire
- Antemasuratoare Electrice.pdf.p7s
- Antemasuratoare Epoxidica+constr. int.pdf.p7s
- Antemasuratoare Hidroizolatie.pdf.p7s
- Caiet de sarcini si tablou tamplarie Lucrari reparatii pav M4 Caz 1369 Constanta.pdf.p7s
- Clauze contractuale Lucrari reparatii pav M4 Caz 1369 Constanta.pdf.p7s
- FisaDate_DF1078929.pdf
- Instructiuni pt ofertanti Lucrari reparatii pav M4 Caz 1369 Constanta.pdf.p7s
- modele formulare Lucrari de rep curente la pavilionul M4 din cazarma 1369 Constan-a.doc.p7s
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DACOR-PLAST SRL CUI 15937760
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VIOSIL INSTALCONSTRUCT SRL CUI RO 15000467
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
OZICON SRL CUI RO 8475552
Valoare atribuită
1.012.611,26 RON
din 1.375.702,54 RON estimat
26,4%
Adjudecat la 73,6% din estimat · economie 363.091,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.