Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 42,6% sub estimat
Servicii de mentenanţă preventivă şi corectivă a pompelor Flygt si Lowara din dotarea AQUATIM S.A. - Lot 1
- Număr anunț
- CN1000857
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- CEFAIN CONSTRUCT SRL (CUI 24721160)
- Cod CPV
- 50511100-1 · Servicii de reparare si de intretinere a pompelor de lichid (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.154.000 RON
- Valoare atribuită
- 662.638,23 RON 42,6% sub estimat
- Data publicării
- 04.06.2018 11:58
- Anunț de atribuire
- CAN1006072
- Termen limită
- 05.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1004294
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.docx.p7s
- Clauze contractuale.doc.p7s
- FisaDate_DF1004294.pdf
- Modele formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CEFAIN CONSTRUCT SRL CUI 24721160
Oferta 2
Individuala
Ofertant
AQUA FLOW SRL CUI RO 26115853
Oferta 3
Individuala
Ofertant
REPARATII INDUSTRIALE GENERALE SRL CUI RO19139248
Terți susținători 1
TDF Pompe SRL CUI 33001037
Valoare atribuită
662.638,23 RON
din 1.154.000 RON estimat
42,6%
Adjudecat la 57,4% din estimat · economie 491.361,77 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.