Ofertă acceptată Cumpărare directă

EXHAUSTOR, COMPRESOR, PISTOL PT PATINE, APARAT ROTUNJIT COLTURI, PERFORATOR SI CAPSATOR PROFESIONAL,

Număr anunț
DA31725596
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
Cod CPV
38300000-8 · Instrumente de masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.094.773 RON
Data publicării
26.10.2022 00:00
Data finalizării
27.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.094.773 RON