Ofertă acceptată Cumpărare directă

Refacerea marcajelor din parcarile de resedinta Nr. 24 si 32

Număr anunț
DA31702582
Autoritate contractantă
ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
Cod CPV
45233221-4 · Lucrari de marcaj rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.978.097 RON
Data publicării
24.10.2022 00:00
Data finalizării
28.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.978.097 RON