Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PROMOVARE

Număr anunț
DA31737893
Autoritate contractantă
Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
Cod CPV
79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.371.548 RON
Data publicării
27.10.2022 00:00
Data finalizării
28.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.371.548 RON