Atribuită Cumpărare directă

KIT REPARATIE SI REVIZIE ATV LINHAI 4W - A5091

Număr anunț
DA35685711
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII -UNITATEA MILITARA 01376 (CUI 13737234)
Furnizor / câștigător
SC MOTO EXPERT TRUST SRL Bucuresti (CUI 18319488)
Cod CPV
50115000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a motocicletelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.260,53 RON
Data publicării
10.05.2024 13:50
Data finalizării
13.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.260,53 RON