Atribuită Cumpărare directă

TNP79 TNP-79 TNP79K TNP79BK CARTUS TONER ORIGINAL MINOLTA C3350 C4050 AAJW150 OEM

Număr anunț
DA35693176
Autoritate contractantă
SC DRUMURI MUNICIPALE TIMISOARA SA (CUI 3286536)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
123,87 RON
Data publicării
13.05.2024 13:50
Data finalizării
14.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

123,87 RON