Atribuită Cumpărare directă

Achizitie servicii sustinere spectacol de demonstratii de lupte istorice

Număr anunț
DA35699168
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MUZEAL ARAD (CUI 3678220)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA CLUB SPORTIV ARTELE MARŢIALE ARADAN (CUI 38125575)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
13.05.2024 13:50
Data finalizării
14.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON