Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de inchiriere teren pe raza teritorial administrativa a Sectorului 3

Număr anunț
DA31717833
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Cod CPV
70321000-7 · Servicii de inchiriere de terenuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33 RON
Valoare atribuită
37.804.020 RON
Data publicării
25.10.2022 00:00
Data finalizării
28.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.804.020 RON

din 33 RON estimat