Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asistenta medicala concurs promovare pe loc Judecatori

Număr anunț
DA31738107
Autoritate contractantă
CONSILIUL SUPERIOR AL MAGISTRATURII (CUI 16973795)
Cod CPV
79624000-4 · Servicii de asigurare de personal de asistenta medicala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.204.175 RON
Data publicării
27.10.2022 00:00
Data finalizării
28.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.204.175 RON