Atribuită Cumpărare directă

Cutii pentru SOD NATURAL

Număr anunț
DA35675808
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
ART GROUP PUBLISHING S.R.L. (CUI 40150228)
Cod CPV
44617100-9 · Cutii mari de carton (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
109.400 RON
Data publicării
09.05.2024 13:50
Data finalizării
14.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109.400 RON