Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem PC Desktop DELL Vostro 3681 SFF, Intel i3-10100, RAM 8GB SSD 256GB + HDD 1TB, Windows 11 PRO

Număr anunț
DA31745943
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.025.380 RON
Data publicării
28.10.2022 00:00
Data finalizării
31.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.025.380 RON